زندگی و سلامت

آب کردن چربی های شکم، پهلو و کل بدن در چالش شگفت انگیز ۳۰ روزه؛ روز اول + ویدیو

آب کردن چربی های شکم و پهلو آرزوی همه ماست. اما هزینه های زیاد باشگاه و مربی خصوصی و حتی کمبود وقت یکی از مسائلی است که ما را از آب کردن چربی های شکم و پهلو نامید می کند.

از طرفی غذاهای متنوع و رنگارنگ و چرب و خوشمزه مخصوصا فست فودها به این مشکل فراگیر دامن زده و هر روز تعداد افرادی که چاق می شوند بیشتر از قبل می شود و نیاز همگی به آب کردن چربی های شکم و پهلو و کل بدن بیشتر احساس می شود.

شاید باورتان نشود اما ما در نت نوشت به شما کمک خواهیم کرد که این چالش بزرگ را با موفقیت پشت سر بگذارید.

اما شرط موفقیت حتمی در آن داشتن اراده ای قوی است. اراده ای که هیچ چیزی نتواند جلوی آن را بگیرد.

لطفا بهانه نیاورید. در دنیای پر از مشغله همه ما مشغولیم. اما آن چه که در این مشغولیت ها فراموش می شود بدن و سلامتی مان است که از همه چیز مهم تر است.

ما سلامتی مان را فدای چیزهایی می کنیم که ارزش کمتری دارند.

بنابراین تنبلی را کنار گذاشته و با من در نت نوشت همراه شوید. به شما قول می دهم نه تنها پشیمان نخواهید شد بلکه یکی از بهترین ۳۰ روز های زندگی در انتظار شماست.

۳۰ روز پر هیجان با من همراه باشید.

آب کردن چربی های شکم و پهلو

چالش ۳۰ روزه برای آب کردن چربی های شکم و پهلو و کل بدن

در این ۳۰ روز روزهای استراحت هم داریم! می توانید در این ۳۰ روز عاشق ورزش شوید و از قدرت و سلامتی بدنتان لذت ببرید.

در روز اول به چربی های شکم خواهیم پرداخت. چربی های شکم انواع مشکلات سلامتی از بیماری های قلبی تا دیابت را برای انسان به ارمغان می آورد.

بنابراین دور از ذهن نیست که علاوه بر اینکه دوست داریم تا ظاهری جذاب و زیبا داشته باشیم از انواع بیماری های ناشی از چاقی شکم نیز در امان بمانیم.

متخصص ورزشی Cassey Ho پنج ورزش برای آب کردم چربی های شکم را در ویدیو به شما آموزش خواهد داد. Cassey Ho یکی از بهترین متخصصان ورزشی حال حاضر است.

مطابق معمول در نت نوشت ویدیوی آموزشی را در کانال نت نوشت به آدرس t.me/netnevesht قرار داده ایم. کافی است #ویدیو_ورزشی را جستجو کنید و ویدیوی مربوط به این مطلب را مشاهده کنید.

قبل از انجام هر گونه تمرین ورزشی با پزشکتان مشورت کنید.

فراموش نکنید که ورزش بدون رژیم غذایی سالم و مناسب یک پروژه شکست خورده است. پس یادتان باشد که در رژیم غذایی تان قبل از هر چیز نگاهی بیندازید و در صورت لزوم آن را اصلاح کنید.

ورزش کنید و ورزشکار بمانید.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

برو بالا