اتوبوس خودران بنز
خودرو

اتوبوس خودران بنز؛ با نسل جدید اتوبوس ها آشنا شوید

نسل جدید اتوبوس های شهری از سوی مرسدس بنز معرفی شد، صبح روز دوشنبه این شرکت از نسل جدید محصلاتش با عنوان Future Bus رونمایی کرده که از مهمترین ویژگی این سری از وسایل نقلیه عمومی خودران بودن انهاست.

ایده و فکر وسیله های نقلیه خودران تنها برای اتومبیل های شخصی نیست، مرسدس بنز این ایده را برای اتوبوس های نسل آینده اش هم در سر پرورش داده و اکنون …

نسل جدید اتوبوس های شهری از سوی مرسدس بنز معرفی شد، صبح روز دوشنبه این شرکت از نسل جدید محصلاتش با عنوان Future Bus رونمایی کرده که از مهمترین ویژگی این سری از وسایل نقلیه عمومی خودران بودن انهاست.

سیستم رانندگی خودکار تعبیه شده در این اتوبوس CityPilot نام دارد، این سیستم شباهت بسیار زیادی به HighwayPilot تعبیه شده برای کامیون ها دارد و به اتوبوس های تازه وارد توانایی رانندگی خودکار در خطوط اختصاصی در اتوبان ها را خواهد داد، سرعت طی میسر برای این تکنولوژی در Future Bus ها به گفته مرسدس ۴۳ مایل بر ساعت است. البته گفتنی است که این تکنولوژی تنها با نظارت یک انسان بر روی صفحه کنترلی و در قسمت جلوی ماشین قابل بهره برداری خواهد بود!

https _blueprint-api-production.s3.amazonaws.com_uploads_card_image_148780_16C636_15

اگر ریز بین تر به نسل جدید اتوبوس ها نگاه کنیم خواهیم دید که توانایی آنها بسیار بیشتر از راندن اتوماتیک در خطوط اختصاصی است و برقراری ارتباط با علائم راهنمایی و رانندگی و عبور هوشمند از تونل ها و سیستم ترمز اتوماتیک برا عدم برخورد با موانع از ویژکی های Future Bus است. از جمله مواردی که تمرکز زیادی از سوی مرسدس را برانگیخته و در این نسل توجه فراوانی به ان شده به صفر رساندن آلاینده هایی نظیر گاز های گلخانه ایست.

Future Bus ها بیش از یک اتوبوس است، مرسدس سعی کرده به همه چیز فکر کند و اسباب راحتی کاربران را فراهم سازد، یک صفحه بزرگ و قابل دسترس برای تمامی افراد که به صورت بیسیم توانایی شارژ گوشی های هوشمندشان را دارد و دسترسی بیسم و بدون وقفه به اینترنت پرسرعت، طراحی جذاب داخلی و امکانات رفاهی، همه و همه نسل آینده اتوبوس های بین شهری مرسدس را تشکیل خواهند داد.

https _blueprint-api-production.s3.amazonaws.com_uploads_card_image_148774_16C632_09__1_

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + پنج =

برو بالا