فتوشاپ
اخبار تکنولوژی

بزودی اینگونه در فتوشاپ با فرمان صوتی تصاویرتان را ویرایش کنید!

تصور کنید چقدر عالی می شود اگر همانطور که با کمک دستیار صوتی آیفون Siri یتوانید بدون دخالت دست تصاویر تان را هم ویرایش کنید!

برنامه نویس های ادوبی که می توان از آنها به عنوان پیشرو ترین توسعه دهندگان نرم افزار های ویرایش تصاویر و ویدیو نام برد در حال حاضر مشغول کار بر روی پروژه ای برای انجام چنین کاری هستند، بزودی باید آماده ارائه فرمان های صوتی به دستگاه باشید تا بتوانید تصاویر را برش داده، بچرخانید و به اشتراک بگذارید!

ویدیویی که در ادامه با هم مشاهده می کنیم به این ایده پرداخته و از قضا نمونه های در حال آماده سازی از نرم افزار های ادوبی برای ویرایش تصاویر است. خوشبختانه در طراحی ها و نمونه قابل مشاهده شاهد استفاده از توانایی های کامل کلود هستیم، با توجه به ویدیوی می بینیم که نرم افزار به آسانی توانایی درک فرمان های ویرایش به زبان مادری و گفتار های محاوره ای را داراست.

اگر اهل گرافیک و نرم افزاری مثل فتوشاپ باشید، تصور این امکان برای شما بسیار جالب خواهد بود. اما قابل درک است که این امکان در قدم های اولیه بسیار دشوار تر از مراحل و روش هایی است که اکنون افراد حرفه ای از آنها بهره می برند.

تیم توسعه ادوبی با تمام قوا در حال توسعه و قدم برداشتن در مسیر ساده سازی اپ های ویرایش تصاویر است و این مهم با توجه به توسعه و پیشرفتی که در دستیاز های صوتی صورت گرفته اصلا و ابدا قابل چشم پوشی نبوده و نیست.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

برو بالا