زندگی و سلامت

این عادات بد را کنار بگذارید تا زندگی شما سرشار از انرژی شود!

بسیاری از رفتار ها برای ما به یک عادت تبدیل شده که انرژی های مثبت ما را از بین می برد با شناخت آنها زندگی موفق تر و شادتر می توان داشت

راههای کسب انرژی برای هر شخص متفاوت است. بسیاری از کارها جلوی خستگی روزانه را می گیرند که اگر آنها را بهتر بشناسید می توانید از هدر رفت انرژی خود جلوگیری کنید.

خواب کافی و دوری از افکار منفی و شاد زیستن از جمله مواردی هستند که می توانند کیفیت زندگی شما را بالا برند. اگر شما به طور مداوم خسته هستید می توانید خواب خود را کنترل کنید و مدیریت خواب را دقیق تر به عهده بگیرید. همچنین دیگر عادات بد که بی شک اگر رعایت کنید می توانید در طی روز و روابط و محل کار خود شاداب تر و مفید تر باشید.

این بار در نت نوشت شما را باعادات بد آشنا می کنیم تا در ترک آنها کوشا باشید.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : اگر صبح ها خسته از خواب بیدار می شوید فقط یک قاشق از این معجون شگفت انگیز را بخورید

دوری از افراد منفی گرا

عادات بد

تمام انسانها دارای انرژی خاص خودشان هستند. درست مثل اثر انگشت هر شخص که منحصر به خود اوست. اما برخی از افراد انرژی ها منفی را از افکار نادرست خود منعکس می کنند.

شاید زمانی شما هم انرژی مثبتی نداشته باشید ولی همنشینی و همصحبتی با این گونه افراد در شما تاثیر گذار خواهد بود. تلاش کنید از این افراد دوری کنید یا اگر ناچار به همصحبتی با این دسته شدید سعی کنید صحبتهای آنها را تنها بشنوید و اجازه ندهید انگیزه و انرژی شما را نابود کنند.

نظم و نظافت

منظم که باشید بسیار آرامش خواهید داشت. شاید شما بگویید که من یک کارمند هستم و معمولا هر روز صبح با عجله از خانه خارج می شوم و فرصت منظم کردن خانه را ندارم! اما همین مرتب کردن تخت خواب یا جمع آوری کردن چند تکه لباس از گوشه و کنار خانه یا شستن چند تکه ظرف در سینک ظرفشویی می تواند در آرامش ذهنی شما تا زمانی که از کار برمی گردید تاثیر مثبت بگذارد.

زمانی که شما خانه را کمی مرتب می کنید و بعد آن را ترک می کنید آخرین انرژی که در شما به وجود می آید یک تصویر مثبت از خانه است و تا زمانی به خانه بر می گردید این انرژی همراه شما خواهد بود.

یک خانه تمیز و سامان یافته خلق و خوی بهتر و بی استرس برای شما همراه خواهد داشت.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : چرا کتاب نمی خوانیم ؟

کینه ها را فراموش کنید

زمانی که شما از شخصی کینه به دل می گیرید به صورت مداوم در پشت ذهن خود افکار و احساسات منفی را پرورش می دهید.هر چند که فراموش کردن اشتباهی که از یک دوست یا حتی یک خویشاوند نزدیک رخ داده برای شما بسیار دشوار است ولی برای آرامش خودتان هم که شده  سعی کنید آن مسئله را فراموش کنید.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : این ۱۰ عادت کلیه ها را نابود خواهد کرد

بدهی را آخر وقت پرداخت نکنید

بدهی

هر کس ممکن است صورتحسابهای مختلفی را در یک ماه داشته باشد. بدهی ها ی کم و زیاد ذهن شما را درگیر خواهد کرد. سعی کنید بدهی های خود را برای روز آخر نگذارید.

تا جایی که می توانید بدهی خود را سریعتر پرداخت کنید تا روزهای آخر تماس های تلفنی مبنی بر تسویه بدهی می تواند ذهنیت شما را دچار استرس و نگرانی کند.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : به این دلایل هرگز روابط و لحظه های خصوصی تان را در شبکه های اجتماعی فاش نکنید!

از خود مراقبت کنید

بیماری ذهنی و یا جسمی یا حتی عاطفی می تواند برای شما مشکل ساز باشد. بسته به نوع بیماری می تواند از یک روز تا حتی سالها شما را از زندگی سالم دور کند. یکی از جنبه های مهم دریافت انرژی مثبت سلامت جسم و روح می باشد.

از بدن خود مراقبت کنید و مداوم ورزش کنید. برای کارهایی که شما را خوشحال می کند وقت بگذارید و اجازه دهید زندگی شما سر شار از انرژی و شادی باشد.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : این عادات نادرست پیر کننده را زودتر ترک کنید

این راهکارها می تواند شما را برای رسیدن به شادی و موفقیت بسیار کمک کند.

با رعایت این نکات می توانید علاوه بر جسم، روان خود را نیز شاداب نگه دارید.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 15 =

برو بالا