کندر
زندگی و سلامت

با این روغن گیاهی تمامی‌درد‌هایتان را درمان کنید

همیشه استفاده از مسکن ها و داروهای شیمیایی بهترین و آخرین راه نیست گاهی استفاده از روغن های گیاهی می تواند مسکن بی ضرر و مناسبی برای التیام دردهای شما باشد

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید

فصل  زمستان و سرما همیشه با سرما خوردگی‌ها سخت همراه است. هیچ اتفاقی هم بدتر از آبریزش بینی، عطسه‌ها مکرر، ترشح اشک چشم و گلو درد و بدن درد‌های سرما خوردگی نیست.

اگر برای جلوگیری از سرما خوردگی بسیار تلاش کردید ولی موفق نشدید، نگران نباشید. با مصرف این روغن گیاهی می‌توانید دردهای ناشی از سرماخوردگی را تا حد زیادی تسکین دهید، درخت کندر که معمولا در مناطق افریقایی و عربی رشد می‌کند درمانگر شماست.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : چی بخوریم که سرما نخوریم؛ این غذاها شما را در مقابل سرماخوردگی مقاوم می‌کنند

کندر

اسانس کندر یک معجزه درمانی شناخته شده است. میزان کمی‌عسل ولیمو را همراه با عصاره کندر مخلوط کنید. این روغن را استفاده کنید تا از اثرات شگفت انگیزش مطلع شوید.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : ماساژ ساده و شگفت انگیز برای درمان عفونت سینوس‌ها؛ آنتی بیوتیک ممنوع!

گلودرد

سرفه تحریکی است که معمولا همراه با سرماخوردگی خواهد بود. مقداری روغن کندر غرغره کنید تا با از بردن خلط در ریه‌ها راه نفس خود را باز کنید. می‌توانید کمی‌روغن به روی گردن خود بمالید این کار هم می‌تواند به شما کمک کند.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : این چای فوق العاده درمان سریع گلو درد، آنفولانزا و عفونت سینوسی است

تقویت سیستم ایمنی بدن

مصرف روغن کندر می‌تواند سیستم ایمنی بدن شما را قوی کند. در برابر بیماریهای مختلف از جمله سرماخوردگی مقاوم خواهید شد. روغن کندر به میزان قابل توجهی می‌تواند باکتری‌های خطرناک و ویروسها و حتی سرطان را از بین ببرد.

اگر مطمئن شدید که حساسیت ندارید یک قطره از این روغن را رقیق کرده همراه با روغن نارگیل و یک قاشق چای خوری عسل در یک لیوان آب ریخته و بنوشید.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : همه چیز درباره درد گردن و ساده ترین راه درمان آن

خواب بهتر

کندر

مقداری کندر در بخار ساز اتاق خواب خود بریزید. عطر این گیاه سبب آرامش شما خواهد شد و خواهید توانست به راحتی و بدون مصرف داروهای خواب آور استراحت خواهید کرد.

مسکن قوی

بدن درد معمولا با بیشتر بیماریها به خصوص سرماخوردگی‌های شدید همراه است. کندر به طور طبیعی یک مسکن خوب محسوب می‌شود. می‌توانید هنگام درد روغن کندر را بر روی گردن و شانه‌ها ماساژ دهید.

کندر از طریق پوست شما نفوذ پیدا می‌کند و  دوپامین بدن شما را افزایش می‌دهد و شما درد کمتری را احساس خواهید کرد.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : درمان خانگی سریع برای سردرد و دردهای میگرنی

کاهش استرس

کندر

اگر شما احساس استرس یا اضطراب زیادی دارید. یا  اینکه دوره روحی سختی را گذراندید و در حال نقاهت هستید، کمی‌روغن کندر در کف دست خود بریزید و به ارامی‌برروی آن تنفس کنید، این کار شما را آرام می‌کند.

این مطلب را در نت نوشت بخوانید : معجون شگفت انگیز درمان استرس و کاهش وزن!

استنشاق کندر ضربان قلب و فشار خون را تا حدی پایین می‌آورد.

با استفاده از این روغن سلامتی جسمی‌و روحی از دست رفته اتان را برگردانید.

برو بالا