اخبار تکنولوژی

این دستگاه تمامی مکالمات iPhone شما را رکورد خواهد کرد!

رکورد کردن مکالمه در آیفون یکی از سخت ترین و پر دردسرترین مواردی است که خیلی ها پس از پیگیری مداوم و حتی هزینه هنگفت برای خرید اپ بیخیال آن می شود! حتی اگر هم از اپ های مذکور استفاده کنند خوب میدانند که اپ های معمول تنها در ذخیره مکالمات معمول توانایی دارند و سایز مکالمات با ابزار هایی مثل واتساپ، تلگرام و… را نمی توانند رکورد کنند.

رکورد کردن مکالمه در آیفون یکی از سخت ترین و پر دردسرترین مواردی است که خیلی ها پس از پیگیری مداوم و حتی هزینه هنگفت برای خرید اپ بیخیال آن می شود! حتی اگر هم از اپ های مذکور استفاده کنند خوب میدانند که اپ های معمول تنها در ذخیره مکالمات معمول توانایی دارند و سایر مکالمات با ابزار هایی مثل واتساپ، تلگرام و… را نمی توانند رکورد کنند.

اگر قصد ذخیره صدای همه مکالمات را داشته باشید PhotoFast یک پیشنهاد جالب برای شما دارد، آداپتور  Call Recorder طراحی شده توسط این کمپانی احتمالا خواهد توانست نیاز های شما را برطرف کند!

این رکوردر با پورت Lighting آیفون شما متصل شده و خواهد توانست تمامی مکالمات شما در سیستم های مختلف مثل، Skype, Facebook Messenger, WhatsApp, Line, Viber و حتی تلگرام را ذخیره کند. فرمت ذخیره سازی در این رکوردر .m4a بوده و کاربر می تواند مکان ذخیره سازی را داخل دستگاه و یا کارت microSD تعیین کند.

کاربر بلافاصله پس از دریافت تماس با فشار دادن دکمه رکورد می تواند بابت رکورد صدای مکالمه اش خیال جمع باشد. برای پیش خرید این ابزار جالب به قیمت ۱۲۵ دلار از Indiegogo می توانید اینجا اقدام کنید.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 17 =

برو بالا