تلفن همراه

سامسونگ ۹۶% از Note 7 ها را تحویل گرفته است اما …

چیزی به زمان معرفی Galaxy S8 نمانده و باید ببینیم که سامسونگ بزودی چگونه برنامه ریزی هایش را برای حذف خاطره ناخوشایند نوت ۷ به مخاطبانش در سرتاسر دنیا ارائه می کند!

هنوز هم باور کردنش سخت است، Note 7 با آن همه سرو صدا معرفی شد و کمتر از ۱ ماه از معرفی شدن شاهد آمار انفجار های این گوشی و اخبار های مختلف از جای جای دنیا راجع به این دستگاه بودیم.

سامسونگ به سرعت نسخه رفع عیب شده با نام Galaxy Note 7s را روانه بازار کرد اما باز هم انفجار رخ داد و ناچار به توقف خط تولید این گوشی شد! اکنون دیگر از این گوشی خبری نیست، تماما نایاب است و سامسونگ به تمامی کاربران و مشتریانش راجع به تحویل نسخه های توزیع شده اعلام ها و اخطار های لازم را از طریق اپراتور ها داده است.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید ذکر و یاد نام این گوشی در حین ورود مسافران به ناوگان هوایی ایالات متحده وجود دارد و هنوز هم مسافران از همراه داشتن Note 7 در پرواز ها به صورت کامل منع می شوند!

سامسونگ به تازگی اعلام کرده است که بیش از ۹۶ درصد از گوشی های تولید شده با عنوان Note 7 و Note 7s بازگرداننده شده و از قضا قرار است که بزودی در پرواز های هوایی ایالات متحده دیگر نامی از این گوشی ناکام قبل از پرواز ذکر نشود.

سامسونگ تلاش های بسیاری برای بازگرداندن گوشی های توریع شده انجام داد، از اعلان های اپراتور ها تا تماس با خریداران ثبت شده، در در نهایت خاموش کردن گوشی ها از راه دور و حتی متوقف کردن توانایی شارژ دستگاه های توزیع شده!

چیزی به زمان معرفی Galaxy S8 نمانده و باید ببینیم که سامسونگ بزودی چگونه برنامه ریزی هایش را برای حذف خاطره ناخوشایند نوت ۷ به مخاطبانش در سرتاسر دنیا ارائه می کند!

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =

برو بالا