معرفی اپ

لطفا برای حفظ جانتان این برنامه را نصب کنید

همیشه اطلاعات پزشکی و سلامتی افراد از نکته های بسیارمهم یک فرد بیمار می شود.این اطلاعات در زمانیکه حتی کسی همراه شما نیست برای کادر پزشکی خیلی کارگشا می باشد.
امروز با نت نوشت همراه باشید تا یک برنامه کاربردی دیگه را برایتان معرفی کنیم.

با برنامه Medical ID می توانید اطلاعات پزشکی خود و خانواده خود را ذخیره نمایید . بوسیله این برنامه سابقه پزشکی خود ،  را از قبیل گروه خونی، قد ، وزن ، سابقه بیماری خاص ، نتایج آخرین آزمایشات ، آلرژی ، تاریخچه مصرف دارو ، نام پزشک معالج و… را بهمراه اطلاعات اولیه مثل نام و نام خانوادگی همراه داشته باشید.

medical id

medical ID در صفحه قفل گوشی

قابلیت ویژه این برنامه این است که از صفحه قفل (lock screen) نیز قابل دسترسی می باشد.لذا در مواقع ضروری زمانیکه اتفاقی برای شما می افتد ، برای دسترسی به این اطلاعات نیاز به قفل گوشی تان نمی باشد.

برای کسانی که از محصولات اپل استفاده می کنند این امکان در خود سیستم عامل تعبیه شده است. در سیستم عامل ios 8 ، یکی از قابلیت های اضافه شده به سیستم عامل ، امکان نگهداری سابقه پزشکی می باشد. برنامه سلامتی یا health این کار را برای شما انجام می دهد.

برای اینکار ایتدا برنامه health  را اجرا نمایید و از پایین صفحه گزینه Medical ID  را انخاب کرده و سپس گزینه Create Medical ID را از وسط صفحه بزنید.

اگر شما برای دسترسی به دستگاه خود رمز ورود در نظر گرفته باشید از شما پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهید این اطلاعات در صفحه قفل نیز نمایش داده شود؟ برای تایید این قابلیت باید گزینه Show When Locked را بزنید تا در مواقع اضطراری با کشیدن صفحه قفل و زدن روی Emergency این اطلاعات برای پزشک قابل رویت باشد.

medical id

حالا باید کلیه سوابق پزشکی از گروه خونی، قد، وزن، بیماری خاص، عمل جراحی، آلرژی به داروی خاص یا شرایط آب و هوایی یا هر چیز دیگری که از لحاظ پزشکی دارید را در بخش‌های مختلف Medical ID خود بنویسید.

همچنین می‌توانید نام مخاطبی را برای برقراری تماس اضطراری تعیین کنید. شماره تلفن و نسبت او با خودتان را نیز می‌توانید برای فردی که این اطلاعات را می‌بینید اعلام نمایید.

این اطلاعات همیشه قابل ویرایش است. همچنین می‌توانید هر وقت خواستید دسترسی به این اطلاعات را در صفحه قفل دستگاه حذف نمایید.

دانلود نرم افزار medical ID برای اندروید

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
۱ دیدگاه

یک دیدگاه

  1. Pingback: لطفا برای حفظ جانتان این برنامه را نصب کنید | منجیل نیوز

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =

برو بالا