لینکداین
اخبار تکنولوژی

لینکداین به مبلغ ۲۶٫۲ میلیارد دلار توسط مایکروسافت خریداری شد

گفتنی است خرید های پیشین مایکروسافت به سال ۲۰۱۱ با خرید Skype به مبلغ ۸٫۵ میلیارد دلار و در سال ۲۰۱۳ نوکیا به مبلغ ۷٫۲ میلیارد دلار بر می گردد.

روز گذشته در خبر های داشتیم که لینکداین توسط مایکروسافت به مبلغ ۲۶٫۲ میلیارد دلار خریداری شد و اکنون مایکروسافت این شرکت را در اختیار خود دارد، طبق آمار و ارقام هم این خرید از بزرگترین خرید های کمپانی مایکروسافت به حساب می آید. نکته جالب اینکه بلافاصله بعد از مخابره این خبر توسط هر دو شرکت مایکروسافت و لینکداین طی یک روز سهام لینکداین ۴۸ درصد رشد پیدا کرد!

linkedin-w782

در همین رابطه Satya Nadella مدیر عامل کنونی مایکروسافت در کانال یوتیوب مایکروسافت گفت: “من همیشه شبکه اجتماعی LinkedIn را تحسین می کردم و باید اعتراف کنیم قرار گرفتن ساختار لینکداین و ساختار آفیس ۳۶۵ و تمامی توانمندی متخصصین مایکروسافت خواهد توانست هر فرد و یا سازمانی را به تعالی برساند”

رئیس کنونی لینکداین آقای Jeff Weiner هم اعلام کرد که “این شبکه نام تجاری مستقل و استقلال خود را حفظ خواهد کرد و این اتفاق را باعث رشد شبکه لینکداین می داند”

حتما می دانید که LinkedIn یک شبکه مجازی قدرتمند متشکل از ۴۳۳ میلیون متخصص در زمینه های مختلف می باشد. با این اتفاق مایکروسافت می تواند توانایی و تمرکزش را برای همسو کردن محصولاتش با منابع و مراجع مورد نیاز متخصصین فراهم کند و فروش بیشتر محصولاتش را تضمین نماید.

گفتنی است خرید های پیشین مایکروسافت به سال ۲۰۱۱ با خرید Skype به مبلغ ۸٫۵ میلیارد دلار و در سال ۲۰۱۳ نوکیا به مبلغ ۷٫۲ میلیارد دلار بر می گردد.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =

برو بالا