واتساپ در صدر محبوبیت میان ابزار های گفتگو؛ یک میلیارد کاربر فعال در سرتاسر جهان
اخبار تکنولوژی

واتساپ در صدر محبوبیت میان ابزار های گفتگو؛ یک میلیارد کاربر فعال در سرتاسر جهان

آپریل ۲۰۱۴ بود که واتساپ اعلام کرد بیش از ۵۰۰ هزار کاربر فعال در سرتاسر دنیا دارد، طبق آمار در سپتامبر ۲۰۱۵ این رقم به ۹۰۰ میلیون کاربر رسیده است.

در حال حاضر این ابزار گفتگوی موبایلی انلاین که از تمامی رقبایش پیشی گرفته با اعلام یک میلیاردی شدن تعداد کاربرانش در وبلاگش اعداد و ارقام کاربرانش در سرتاسر جهان را به رخ رقابیش کشیده است.

همین دو هفته پیش بود که در اخبار داشتیم که واتساپ به صورت کامل برای کاربرانش رایگان شد و دیگر خبری از هزینه ماهیانه برای فعال بودن این سرویس نیست. شایان ذکر است واتساپ دو سال پیش توسط فیس بوک خریداری شد و این اتفاق مهم باعث همه گیر شدن بیشتر این ابزار گفتگو در سرتاسر جهان شده است.

در ادامه مطلبی که در وبلاگ واتساپ آمده می خوانیم این کمپانی در صدد است تا “سرعت، اطمینان، امنیت و سادگی” را در این ابزار گفتگو زنده نگاه دارد و نکته جالب اینکه در ادامه می خوانیم:

“واتساپ راه زیادی درپیش دارد، هنوز ۶ میلیارد نفر در جهان از برنامه ما استفاده نمی کنند.”

نکته جالب اینکه در کشور ما شرایط کمی با دنیا متفاوت است، مدتی بعد از وایبر و لاین نوبت به واتساپ رسیده بود که مورد پسند کاربر های ایرانی قرار گرفت و اکنون هم تقریبا درصد بسیار بالایی از تلگرام استفاده می کنند.

براستی به نظر شما چرا ایرانی ها با تمام دنیا متفاوتند ؟

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 9 =

برو بالا