خودرو

درست برعکس اتومبیل های ایرانی، Audi به تعامل با گجت های پوشیدنی نزدیک می شود!

البته اگر صادقانه بگوییم سود زیاد و عدم نیاز به رقابت در بازاری شسته و رفته مانع از توقف تولید محصولاتی بی کیفیت شده و دقیقا آمار تولید اتومبیل های بی رنگ و لعاب و بی کیفیت در کشوری مثل ایران درست همانند تولید Nokia 1100 رکورد دار است!

تکنولوژی در اتومبیل ها کنونی دنیا خیلی خیلی جلوتر از وضعیتی است که اکثر ایرانی ها در اوضاع و احوال کنونی آن را لمس می کنند، اکثر اتومبیل هایی که ما ایرانی ها در خیابان ها می بینیم و قشر متوسط و عمده مردم توانایی خرید آن را دارند اتومبیل های سفید رنگی با نام های پراید، پژو ۴۰۵، ۲۰۶ و نهایتا تندر ۹۰ است، به این نبود تنوع ایرادی وارد نیست (هرچند هست!) اما باید گفت اگر بخواهیم مقایسه ای بین اتومبیل های کنونی دنیا و شرایط و وضعیت اتومبیل های در اختیار مردم و قشر متوسط جامعه با دنیای موبایل داشته باشیم، باید گفت از نظر امکانات و توانایی و خیلی چیز های دیگر اتومبیل های ما ایرانی ها همان ۱۱۰۰ Nokia است و تولیدات برند های کنونی و در دسترس دنیا جایگاهی به مثابه Galaxy Note 7 دارد، البته اگر صادقانه بگوییم سود زیاد و عدم نیاز به رقابت در بازاری شسته و رفته مانع از توقف تولید محصولاتی بی کیفیت شده و دقیقا آمار تولید اتومبیل های بی رنگ و لعاب و بی کیفیت در کشوری مثل ایران درست همانند تولید Nokia 1100 رکورد دار است!

از این حواشی که بگدریم، در دنیای اتومبیل ها و تکنولوژی تعبیه شده در انها هر روز و هر لحظه خبر جدیدی منتشر شده و ابداع جدیدی برای جلب رضایت و نظر مشتری ها به گوش می رسد!

اینبار آئودی قصد دارد با تلفیق ابزار های پوشیدنی رانندگی هوشمند و دقیق تری را برای رانندگانش به ارمغان اورد. این کمپانی آلمانی نام سیستم طراحی شده خود را Audi Fit Driver گذاشته و با کمک آن و با تکیه بر ابزار های پوشیدنی قصد دارد یک رانندگی سالم و بدور از خطر را برای مشتریانش رقم بزند!

Screen-Shot-2016-08-05-at-19.51.34

آئودی با ردیابی دقیق ضربان قلب و درجه حرارت پوست، حرارت و دمای بدن شما و تعداد تنفس در لحظه بهترین پیشنهاد ها را برای شما به ارمغان آورده و راهنمای شما خواهد بود و همچنین با اعمال ماساژ به موقع و تنظیم درجه حرارت داخل کابین و نور بیرون برایتان یک رانندگی لذت بخش را به ارمغان می آورد.

بزودی در نسخه های آتی اتومبیل های آئودی شاهد این تکنولوژی خواهیم بود که اتومبیل با ابزار های پوشیدنی شما همگام شده و بهترین شرایط را برای یک رانندگی ایده ال برای شما ارائه خواهد کرد، البته طبق پیش بینی ها FDA یا سایر نهاد های مربوط به سیستم های بهداشتی و ایمنی بزودی استاندارد دقیقی از تعامل دستگاه های پوشیدنی و خودرو های هوشمند و روز ارائه خواهند کرد!

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

برو بالا