5 راه پیشنهادی برای استفاده از گوشی های قدیمی بدون کاربرد
تلفن همراه

۵ راه برای استفاده از گوشی‌های قدیمی و بدون کاربرد

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید

با توجه به هجوم ناگهانی تلفن‌های هوشمند به بازار طی چند سال گذشته و تغییرات چشم گیر در نسخه‌ها و بروز رسانی‌های مداوم توسط شرکت‌ها برای خیلی‌ها پیش می‌آید که گوشی‌های جدیدتر با امکانات بیشتر و سرعت بالا‌تر تهیه می‌کنند و گوشی قدیمی خود را از آنجایی که ارزش مادی انچنانی ندارد در قفسه و یا کمدی برای مبادا کنار می‌گذارند. گوشی‌های قدیمی لزوما به خاطر ایراد و اشکال کنار گذاشته نمی‌شوند و در بسیاری موارد افراد با خرید گوشی جدید گوشی و یا تبلت خودشان را حتی به قیمت‌های بسیار ناچیز به فروش می‌رسانند. در این مطلب در کنار شما به مرور راه کارهایی خواهیم پرداخت که بتوانیم از گوشی‌های قدیم خود هنوز هم استفاده کنیم:

chromecast-despicable-me

۱ . اگر در منزل تلویزیون هوشمند دارید که می‌تواند به شبکه Wireless متصل شود به آسانی می‌توانید با کمک امکانات اتصالی و نرم افزار‌های زیادی که راجع به این کار تهیه شده از تبلت و یا گوشی قدیمی خود برای کنترل و مدیریت برنامه‌های تلویزیون استفاده کنید. نرم افزار‌هایی نظیر Amazon و Flipkart و Snapdeal و Plex را حتما بررسی کنید.

Quad-Lock-Car-Mount-01-690x460

۲ . چرا وقتی یک گوشی اندرویدی دارید اقدام به خرید یک سیستم نویگیشن می‌کنید؟ به اسانی با نصب گوشی تلفن از طریق داک‌های موجود بر روی داشبورد و روشن کردن GPS می‌توانید از سیستم مسیر یابی پیشرفته‌ای چون Google Map استفاده کنید.

۳ . تنها با یک کابل AUX می‌توانید همزمان در حین استفاده از تلفن همراه به عنوان مسیر یاب در اتومبیل،‌ای پخش کننده MP3 آن نیز استفاده کنید و به آسانی به موزیک‌های درون حافظه گوشی خود گوش دهید. برای انجام این کار حتی از سیستم بلوتوس هم می‌توانید استفاده کنید.

Android-Mobile-Surveillance-Camera-App-690x333

۴ . اگر از لحاظ امنیتی در اطراف خود دوربین‌های مدار بسته دارید و می‌دانید که آنها از طریق سیستم IPCAM به هم متصل هستند می‌توانید به آسانی از طریق نرم افزار‌های مخصوص این کار (نرم افزار IP Webcam) گوشی تلفن خود را به عنوان مانیتور برای کنترل دوربین‌ها در نظر بگیرید.
همچنین برای اینکه بتوانید از گوشی خودتان به عنوان یک وبکم امنیتی استفاده کنید اپ Presence پیشنهاد می‌شود، این اپ یک دوربین امنیتی است که به حرکات مقابل لنز حساس می‌باشد و بلافاصله بعد از حرکت اجسام مقابل دوربین شروع به ضبط تصاویر میکند.

desktop

۵ . یکی از پیشنهاد‌هایی که برای گوشی‌های قدیمی و یا تبلت‌ها می‌توان داشت نصب چند بازی برای سرگرم کردن بچه هاست. با توجه به اینکه سبک باری‌های کودکان این دور زمانه کمی تغییر کرده مطمئن باشید مورد توجه کودکان قرار خواهد گرفت.

اگر شما هم پیشنهادی راجع به استفاده از گوشی‌ها قدیمی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 10 =

برو بالا