نویسندگان نت نوشت

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

شکوفه آزادگان هستم کارشناس زبان و ادبیات فارسی درباره کتاب و ادبیات و نویسندگان و تاریخ و فیلم نامه و . . . براتون می نویسم هیچ چهارچوبی نیست شاید از هنرهای دیگر هم بنویسم

سلامتی و موفقیت حق همه ماست....

حسین فرجی راد هستم. مهندس عمران هستم و علاقه مند به کتاب، ادبیات، موسیقی و خیلی چیزهای دیگه... از ارتباط با دوستان و فعالیت در این فضا خوشحال هستم.

علاقه مند به ادبیات ،عکس ،سفر، از کتاب سیر نمیشم و با خریدنش ذوق میکنم و با خوندنش دیگه تو این عالم نیستم. دوست دارم بهترین کتابها را به شما معرفی کنم تا شعله لرزان کتابخوانی هیچوقت خاموش نشود.

مدرس و مترجم زبان انگلیسی هستم و امیدوارم از مطالب ارسالی اینجانب لذت ببرید

علاقمند و فعال در دنیای فناوری اطلاعات و دارای تجربه برنامه نویسی تحت وب

بهنام حیدری هستم. تاریخ و ادبیات و همینطور تاریخ ادبیات را دوست دارم. کتاب زیاد نمی خونم ولی خیلی بیشتر از سرانه ملی میخونم.

- کارشناس کارگردانی انیمیشن - طراح گرافیک، موشن گرافیک و مدرس زبان انگلیسی - علاقه مند به هنر، اخبار تکنولوژی و مباحث سلامت و روانشناسی

دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستم. علاقه مند به تاریخ ایران و جهان و همچنین تلکنولوژی روز دنیا، امیدوارم نوشته هایم مورد پسند خوانندگان آن واقع شود.

عاطفه دانشجوی ارشد روانشناسی، علاقه مند به روانشناسی، دویدن و کوه ؛)

علی امینی هستم. براساس سابقهء تحصیل در رشتهء پربرکت روان‌شناسی، به تلاش برای رسیدن به بهترین راهبرد برای دخل و تصرف در هر نوع واقعیت نامطلوب علاقه‌مند هستم تا به واقعیت مطلوب در زندگی خودم و دیگران تحقق ببخشم. موضوع مورد علاقهء من همیشه فرد انسانی بوده، اما نوشتن برای من راهی هست برای درک وجوه زیبا و درخور تأمل اما کمتر دیده‌شدهء خودم، دیگران و دنیا.

محمد حيدري هستم ليسانس معماري از دانشگاه شيراز و دانشجوي پژوهش هنر (BA) دانشگاه يورك كانادا. از سال ١٣٩٢ تا كنون فعاليت هاي پژوهش محور داشته ام كه ماحصل آن ها مقالاتي در باب رابطه اسلام و معماري، تحليل و بررسي نويسندگان نسل بيت، شروع مدرنيته در ايران و ... بوده است. علاقه مند به ادبيات داستاني، فلسفه، شعر، سينما و معماري هستم.

همیشه تشنه فناوری جدید بوده ام. علاقه ام در خدمات تحت وب خلاصه نمی شود ولی از شبکه های کامپیوتری, مجازی سازی و سیستم عامل در زیرساخت های وب گرفته تا برنامه های تحت وب و دست آوردهای جدید رابط کاربری; حداقل مقاله خوانده ام. و حالا در شرکت نت افزار در این ضمینه فعالیت می کنم.

ربابه پوربافرانی هستم. علاقه مند به کتاب، فناوری، خلاقیت، هنر، ورزش و هرآنچه که دنیا را جای بهتری برای زندگی می کند.

من حسین حسن زاده، نویسنده و مجری تلویزیون هستم. سال ها مطالعه و پژوهش در زمینه مسایل تربیتی و مشاوره در محیط های دانشگاهی باعث شده یادداشت هایی در زمینه مسایل تربیتی ارایه کنم

برو بالا