نویسندگان نت نوشت

علی پوربافرانی هستم، سالهاست در زمینه IT و تکنولوژی فعالیت می کنم و نوشتن از بهترین سرگرمی هام به حساب میاد. عکاسی و گرافیک رو بسیار دوست میدارم و پیگیر اخبار و مطالب روز دنیای تکنولوژی هستم

شکوفه آزادگان هستم کارشناس زبان و ادبیات فارسی درباره کتاب و ادبیات و نویسندگان و تاریخ و فیلم نامه و . . . براتون می نویسم هیچ چهارچوبی نیست شاید از هنرهای دیگر هم بنویسم

سلامتی و موفقیت حق همه ماست....

محمدرضا مشهدی زاده هستم. فیلم و سریال بخش عمده ی سرگرمی من رو تشکیل میدن و بعد از اون به مقدار بسیار کمی بازی با کنسول، اگر هم فرصتی پیش بیاد داستان های کوتاه رو برای خوندن میپسندم.

حسین فرجی راد هستم. مهندس عمران هستم و علاقه مند به کتاب، ادبیات، موسیقی و خیلی چیزهای دیگه... از ارتباط با دوستان و فعالیت در این فضا خوشحال هستم.

لیسانس زبان انگلیسی گرایش تدریس با بخش سلامتی و زندگی در خدمتتان هستم

علاقه مند به ادبیات ،عکس ،سفر، از کتاب سیر نمیشم و با خریدنش ذوق میکنم و با خوندنش دیگه تو این عالم نیستم. دوست دارم بهترین کتابها را به شما معرفی کنم تا شعله لرزان کتابخوانی هیچوقت خاموش نشود.

مدرس و مترجم زبان انگلیسی هستم و امیدوارم از مطالب ارسالی اینجانب لذت ببرید

علاقمند و فعال در دنیای فناوری اطلاعات و دارای تجربه برنامه نویسی تحت وب

بهنام حیدری هستم. تاریخ و ادبیات و همینطور تاریخ ادبیات را دوست دارم. کتاب زیاد نمی خونم ولی خیلی بیشتر از سرانه ملی میخونم.

- کارشناس کارگردانی انیمیشن - طراح گرافیک، موشن گرافیک و مدرس زبان انگلیسی - علاقه مند به هنر، اخبار تکنولوژی و مباحث سلامت و روانشناسی

صدف پیکامی متولد 1365 تهران دارای دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس تئاتر(ادبیات نمایشی)

نهال حق دوست هستم، لیسانس معماری و فوق لیسانس پژوهش هنر و علاقمند به ادبیات، تئاتر، سینما، معماری، موسیقی و فلسفه.

دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستم. علاقه مند به تاریخ ایران و جهان و همچنین تلکنولوژی روز دنیا، امیدوارم نوشته هایم مورد پسند خوانندگان آن واقع شود.

محمد حيدري هستم ليسانس معماري از دانشگاه شيراز و دانشجوي پژوهش هنر (BA) دانشگاه يورك كانادا. از سال ١٣٩٢ تا كنون فعاليت هاي پژوهش محور داشته ام كه ماحصل آن ها مقالاتي در باب رابطه اسلام و معماري، تحليل و بررسي نويسندگان نسل بيت، شروع مدرنيته در ايران و ... بوده است. علاقه مند به ادبيات داستاني، فلسفه، شعر، سينما و معماري هستم.

عاطفه دانشجوی ارشد روانشناسی، علاقه مند به روانشناسی، دویدن و کوه ؛)

متولد 1 فروردین 1368. دانشجوی مطالعات آمریکای لاتین مقطع کارشناسی ارشد-دانشگاه تهران. مترجم و مدرس زبان اسپانیولی.

متولد ماه میانی تابستان، تو اوج گرما، تو جنوب ایران، استان بوشهر، بندر دیر؛ عاشق خانواده و زندگی؛ دانش آموخته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی؛ ترجمه

محمدتقی راسفیجانی هستم دانشجوی دکتری معماری. علاقه مند به ادبیات داستانی، سینما، موسیقی، حوزه تکنولوژی و معماری

پارسا رحمن زاده هستم. دانشجو سال 3 پزشکی

علی امینی هستم. براساس سابقهء تحصیل در رشتهء پربرکت روان‌شناسی، به تلاش برای رسیدن به بهترین راهبرد برای دخل و تصرف در هر نوع واقعیت نامطلوب علاقه‌مند هستم تا به واقعیت مطلوب در زندگی خودم و دیگران تحقق ببخشم. موضوع مورد علاقهء من همیشه فرد انسانی بوده، اما نوشتن برای من راهی هست برای درک وجوه زیبا و درخور تأمل اما کمتر دیده‌شدهء خودم، دیگران و دنیا.

ربابه پوربافرانی هستم. علاقه مند به کتاب، فناوری، خلاقیت، هنر، ورزش و هرآنچه که دنیا را جای بهتری برای زندگی می کند.

همیشه تشنه فناوری جدید بوده ام. علاقه ام در خدمات تحت وب خلاصه نمی شود ولی از شبکه های کامپیوتری, مجازی سازی و سیستم عامل در زیرساخت های وب گرفته تا برنامه های تحت وب و دست آوردهای جدید رابط کاربری; حداقل مقاله خوانده ام. و حالا در شرکت نت افزار در این ضمینه فعالیت می کنم.

من حسین حسن زاده، نویسنده و مجری تلویزیون هستم. سال ها مطالعه و پژوهش در زمینه مسایل تربیتی و مشاوره در محیط های دانشگاهی باعث شده یادداشت هایی در زمینه مسایل تربیتی ارایه کنم

برو بالا