توانایی جدید تلگرام: با ربات های خطی در تلگرام آشنا شوید
آموزشی

توانایی جدید تلگرام: با امکان بات در تلگرام آشنا شوید

بدون شک در میان مسنجر های کنونی موجود در اینترنت مقبولیت کسب شده توسط تلگرام مخصوصا در ایران بسیار چشم گیر است. امکانات فراوان و در عین حال سادگی و مهمتر از باقی موارد ایده های نو و تازه.

بتازگی در نسخه جدید تلگرام امکان استفاده از ربات ها با خط فرمان های خاص ایجاد شده که تاکنون جایی از آن حرفی به میان نیامده است، این امکان استفاده از ربات های خطی را به مسنجر شما خواهد داد و می توانید درست مثل نرم افزار تازه معرفی شده Peach از دستور ها یا ربات ها خطی در حین گفتگو با دیگران استفاده کنید.

با امکان ربات های خطی فرقی نمی کند در چه موقعیتی باشید، گروهی از افراد مقابل شما باشند، در حال مکالمه با یک فرد باشید یا در کانال خودتان مشغول صحبت باشید. به راحتی می توانید با کمک گرفتن از ربات ها بدون هیچ کار اضافه ای تصاویری را اینترنت جستجو کنید، مطلبی را در ویکیپدیا ارسال کنید یا یک فایل Gif و یا ویدئویی را ارسال کنید!

نحوه استفاده از بوت های خطی

روش کار و استفاده از این روبات ها بسیار آسان است، ابتدا نام های مختصر آنها را که به شرح زیر هستند در هر گفتگویی که هستید بنویسید.

@gif, @vid, @pic, @bing, @wiki, @imdb  و  @bold

سپس تنها با یک Space امکان جستجو در اختیار شما قرار خواهد گرفت، مثلا در با نوشتن vid@ و سپس نوشتن یک عنوان در یوتیوب در میان ویدئو ها جستجو کنید. با نوشتن wiki@ می توانید در تمامی عناوین ویکیپدیا جستجو کنید و هر کدام از مطالب که مدنظر بود را برای شخص یا گروه مورد نظر ارسال کنید.

۲e39739d0ac6bd5458

با نوشتن gif@ و سپس نوشتن confused می توانید از میان انبوه Gif های با این مضمون یکی را برای ارسال انتخاب کنید.

نکته مهمی که از طرف تلگرام عنوان شده اینکه این ربات ها توانایی دسترسی به هیچ یک از پیام های شما را ندارند و تنها برای ارائه سرویس به شما طراحی شده اند. در نظر داشته باشید که در Security Chat از این امکان خبری نیست و در ضمن بعد از استفاده از این ربات ها با نوشتن @ به آسانی آخرین استفاده ها برایتان پیشنهاد هایی جالب خواهند داشت.

۱۶۱b06d38843930fe5

معرفی تمامی ربات های خطی معرفی شده در تلگرام

@gif – جستجوی فایل های Gif
@vid – جستجوی ویدئو
@pic – جستجوی Yandex برای تصاویر
@bing – جستجوی تصاویر در بینگ
@wiki – جستجو در ویکیپدیا
@imdb – جستجو در IMDB
@bold – تغییر در ظاهر نمایش فونت ها به صورت ایتالیک و یا ضخیم تر

توضیحات بیشتر ار در Inline bots بخوانید.

ترفند های استفاده از تلگرام ۱

ترفند های استفاده از تلگرام ۲

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =

برو بالا