اجتماعی

جشن هالووین؛ ترسیدن‌های خنده دار آدم‌های معمولی

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید

هالووین جشنی است سنتی که در غرب و خیلی دور‌تر از سرزمین ما در بسیاری از نقاط دنیا گرامی شمرده می‌شود و مردم تدارک بسیار برای این مراسم و تمامی حواشی آن در نظر می‌گیرند. لباس‌های غیر معمول و نا متعارف می‌پوشند، گریم و آرایش‌های ترسناک و خون آلود را ترجیح می‌دهند و کدو تنبل‌ها را آرایش می‌کنند و در پذیرایی‌هایشان از شکلات‌های رنگارنگ استفاده می‌کنند. ترساندن و ترسیدن از سرگرمی‌های این مراسم به حساب می‌آید و روز‌های این جشن حال و هوای جالبی در شهر‌ها و کشور‌های مختلف دنیا حاکم است.

مجموعه تصاویر زیر از گردشگرانی است که در راهرو‌های یک مکان دیدنی تنها گذاشته شده و سپس در سکوت سالن ناگهان صدای جیغی دلهره و ترس را مهمان گردشگرها می‌کند. دیدن این تصاویر خالی از لطف نیست و شاید حتی خنده دار نیز باشد.

به نظر شما ترسیدن کدام یک از این گردشگران در تصاویر خنده دار‌تر است ؟

nightmaresfearfactory4 nightmaresfearfactory5 nightmaresfearfactory6 nightmaresfearfactory7 nightmaresfearfactory8 nightmaresfearfactory9 nightmaresfearfactory10 nightmaresfearfactory11 nightmaresfearfactory12 nightmaresfearfactory13 nightmaresfearfactory14 nightmaresfearfactory15 nightmaresfearfactory1 nightmaresfearfactory2 nightmaresfearfactory3

Nightmares Fear Factory: Website | Facebook | Flickr

برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =

برو بالا