تست شخصیت
روانشناسی و موفقیت

تست شخصیت شناسی : آن چه در تصویر می‌بیند مطالب جالبی درباره شخصیت‌تان می‌گوید

نگرش و برداشت شما از تصاویری که نگاه می‌کنید جنبه‌های متفاوتی از شخصیت‌تان را برملا می‌کند. استفاده از تصاویر روش روان شناختی موثری برای کشف جنبه های مختلف از روحیه مان است تا به ما در شناخت هر چه بیشتر خودمان کمک می‌کند. با تصویر امروز خود را به شکلی دیگر روان‌شناسی کنید.

بار دیگر با یک تصویر و کشف زوایای پنهان روان شناختی و در واقع تست شخصیت و شخصیت شناسی برگشته ایم. دقت کرده اید وقتی حتی دو نفر به یک تصویر یا یک فیلم نگاه می‌کنند نگرش و برداشت های شان با هم فرق دارد؟ به همین دلیل است که متخصصان و پژوهندگان علم روان شناسی از تصاویر برای شناخت هر چه بیشتر و عمیق تر افراد بهره می‌گیرند. تصویری که امروز می‌بینید فقط به دو روش می‌تواند تفسیر شود. پس به تصویر نگاه کنید تا کشف کنید در ضمیر ناخودآگاه تان چه می‌گذرد.

امرو هم با نت نوشت با یک تست شخصیت و شخصیت شناسی همراه باشید تا جنبه دیگری از شخصیت خود را کشف کنید.

شخصیت شناسی

سر تمساح

شما آدم محتاطی هستید. شانس‌ها و فرصت های متفاوت را در زندگی تجربه نمی‌کنید. در واقع خیلی اهل ریسک نیستید. چون همیشه مواظب خطرات هستید. دیدن سر تمساح در نگاه اول نشانگر هوشیاری و هشدار در ضمیر ناخودآگاه‌تان است. تا می‌توانید از مشکلات دوری می‌کنید و اگر مشکلی بروز کرد قبل از آن که بزرگ و دردسرساز شود سعی در حل آن دارید. شما از آن دسته افرادی هستید که سریع مشکل را پیدا می‌کنند. احتمالا اگر با دوستان تان صحبت کنید آن‌ها هم با ما موافقند که گاهی عصبی می‌شوید و مشکلات را بزرگ می‌کنید. هر چند باید از این شم برای جلوگیری از بروز مشکلات بهره گرفت ولی لازم است کمی به خودتان استراحت بدهید و به آرامش برسید.

قایق

اگر در نگاه اول قایق را دیده اید معلوم است به جزییات خیلی دقت می‌کنید. قایق به آن کوچکی در دهان تمساحی به آن بزرگی به زحمت دیده می‌شود. این نوع نگاه به جزییات از شما آدم خلاقی ساخته است. ذهن فعال و خلاق شما مدام در حال خلق یک اثر هنری است. علاوه بر ذهن خلاق‌تان شما فردی هستید که به دقت در باره هر چیزی فکر می‌کنید. وقتی روش خلاقانه‌تان را با تفکر همراه کنید کارهای بزرگی را به سرانجام می‌رسانید.

این امکان هم وجود دارد که در برهه ای از زندگی سر تمساح و در برهه ای دیگر قایق را ببینید. اگر این تجربه را داشته‌اید می‌توانید به تغییرات روحیه خود در در دهه های مختلف زندگی پی ببرید.

 

 

 

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

برو بالا