تست حاملگی مثبت
دانستنی‌های سلامتی

این خانم با فروش تست های حاملگی مثبت روزانه ۲۰۰ دلار درآمد دارد!

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در شهر نیویورک به آسانی می توانید در فروشگاه های انلاین تست های حاملگی مثبت شده را به قیمت های ۲۵ تا ۴۰ دلار بیابید!

ایده این بیزینس وقتی به ذهن این خانم رسید که در دوران بارداری به فکر کار و کسب و درامد افتاده بود، این خانم اهل فلوریدا همزمان با دوران تحصیلش نیاز به کسب درآمد برای گذران زندگی و همچنین هزینه های تحصیل داشته و از این رو به فکر راهی برای کسب درآمد بوده است.

او می گوید که هر تست باروری مثبت را تنها به قیمت ۳۰ دلار به خریداران می فروشد و در ازای ارسال آن هم چیزی از افراد نمی پرسد!

اولین بار ایده این کار زمانی به ذهن خانم Buffalo رسید که تعدادی از دوستانش از او تقاضای یک کارتریج یا تست نمونه مثبت شده از تست بارداری را داشتند، او اولین بار این نمونه تست ها را با قیمت ۲۵ دلار به فروش رسانیده است و از همان ابتدا سیاست کاری اش را بر نپرسیدن هیچگونه سوالی از مخاطبان گذاشته است!

خانم Buffalo با این سیاست نپرسیدن و شفافیت تست ها توانسته نظر بسیاری را به خودش جلب کند!

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در شهر نیویورک به آسانی می توانید در فروشگاه های انلاین تست های حاملگی مثبت شده را به قیمت های ۲۵ تا ۴۰ دلار بیابید!

 چرا باید خانمی اقدام به خرید نمونه تست های حاملگی مثبت بکند؟

سوال جالبی است که ذهن من را هم در همان ابتدای خواندن این خبر از ایندیپندنت به خودش مشغول کرد! تعداد زیادی از کامنت های فیس بوک این خبر را مطالعه کردم تا بتوانم دیدگاهی مناسب راجع به این جریان داشته باشم اما خب، این جریان احتمالا دو دلیل بیشتر ندارد، یکی جلب توجه بیشتر از سوی همسر، که می توان آن را دلیلی نچندان قوی دانست و دیگری تشویق به داشتن روابط بدون هر گونه پیشگیری!

 

جالب است بدانید که هنوز قانونی مبنی بر ممنوعیت فروش این تست ها در امریکا وجود ندارد، ولی به عقیده بسیاری این اتفاق خواهد توانست مشکلات و پیامد های قانونی به همراه داشته باشد!

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

برو بالا