سینما

مناطق حساس و زیبای سریال Game Of thrones در قالب Iconography در تعداد محدود !

همین چند هفته پیش بود که فصل پنجم سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت Game Of Thrones با سروصدای زیاد به انتها رسید و طرفداران پروپا قرص باید طبق سنوات قبل تا فروردین سال آینده منتظر پخش فصل جدید باشند.

هنرمند تصویرگر و گرافیست انگلیسی Dean Smith دست به کار جالبی زده و چند مورد از مناطق و مکان های خاص و دیدنی سریال بازی تاج و تخت را به تصویر کشیده است. در رونمایی صورت گرفته توسط این هنرمند شاهد ۴ منطقه حساس از Westeros  هستیم. Braavos ، Kings landing ، Winterfell و Castle Black مکان هایی هستند که توسط این هنرمند به تصویر کشیده شده اند.

سایز تصاویر ها A3 و تعداد چاپ از هر یک تنها به ۵۰ عدد محدود می شود. هر یک از تصاویر ها به سبک iconographic همراه با خطوط طلایی در زمینه سفید کشیده شده. باید اعتراف کرد که طراح به خوبی از پس به تصاویر کشیدن مناظر سریال برآمده است.

اگر خیلی طرفدار این سریال هستید از اینجا میتوانید تابلوی خودتان را با قیمت ۱۵ یورو سفارش دهید، البته باید عجله کنید تا به شما هم برسد !

Game-of-Thrones-Braavos-artwork-Numbered-and-limited-illustration-of-50-copies Game-of-Thrones-Kings-Landing-art-print-in-the-size-A3 Game-of-Thrones-Winterfell-A3-Print-Numbered-and-strictly-limited-to-an-edition-of-50-pieces Castle-Black-print-from-a-series-of-Game-of-Thrones-prints-created-by-Dean-Smith

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =

برو بالا