ورزش و تناسب اندام

ورزش آب کردن چربی های شکم + ویدیو؛ روز هشتم چالش آب کردن چربی های شکم، پهلو

آب کردن چربی های شکم و پهلو آرزوی همه ماست. اما هزینه های زیاد باشگاه و مربی خصوصی و حتی کمبود وقت یکی از مسائلی است که ما را از آب کردن چربی های شکم و پهلو نامید می کند.

از طرفی غذاهای متنوع و رنگارنگ و چرب و خوشمزه مخصوصا فست فودها به این مشکل فراگیر دامن زده و هر روز تعداد افرادی که چاق می شوند بیشتر از قبل می شود و نیاز همگی به آب کردن چربی های شکم بیشتر احساس می شود.

روز هفتم را استراحت کردید و امروز روز هشتم چالش شگفت انگیز آب کردن چربی های شکم، پهلو و کل بدن است و نوبت به ورزش آب کردن چربی های شکم رسیده است.

۲۲ روز تا پایان چالش باقی مانده و بعد از آن از تناسب اندام و قدرت بدن تان لذت خواهید برد و معجزه ورزش کردن را خواهید دید.

ورزش آب کردن چربی های شکم

در روز هشتم مانند روز اول به چربی های شکم خواهیم پرداخت. چربی های شکم انواع مشکلات سلامتی از بیماری های قلبی تا دیابت را برای انسان به ارمغان می آورد. بنابراین دور از ذهن نیست که علاوه بر اینکه دوست داریم تا ظاهری جذاب و زیبا داشته باشیم از انواع بیماری های ناشی از چاقی شکم نیز در امان بمانیم.

تفاوت روز اول و هشتم در این است که شما در روز هشتم تمرینات ABS را باید ۱۵ بار انجام دهید. یعنی تعداد و شدت تمرین بالاتر خواهد رفت.

متخصص ورزشی Cassey Ho پنج ورزش آب کردن چربی های شکم را در ویدیو به شما آموزش خواهد داد. Cassey Ho یکی از بهترین متخصصان ورزشی حال حاضر است.

مطابق معمول در نت نوشت ویدیوی آموزشی را در کانال نت نوشت به آدرس t.me/netnevesht قرار داده ایم. کافی است #ویدیو_ورزشی را جستجو کنید و ویدیوی مربوط به این مطلب را مشاهده کنید.

اگر ویدیوی روز اول را قبلا دانلود کرده اید آن را نگاه کنید و این بار تمرین ها را با شدت بیشتر از هفته قبل انجام دهید.منظور ما از شدت تکرار بیشتر حرکات و تمرکز بر روی انجام حرکت است نه سریع تر انجام دادن آن ها!

نام تمرینات :

Windmill

Crunch Twist

Wiggle Frogger Abs

Scissor Sit-Ups

قبل از انجام هر گونه تمرین ورزشی با پزشکتان مشورت کنید.

فراموش نکنید که ورزش بدون رژیم غذایی سالم و مناسب یک پروژه شکست خورده است. پس یادتان باشد که در رژیم غذایی تان قبل از هر چیز نگاهی بیندازید و در صورت لزوم آن را اصلاح کنید.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =

برو بالا