لاغر شدن
زندگی و سلامت

چالش شگفت انگیز ۳۰ روزه لاغر شدن با ورزش – روز سوم

اطمینان دارم از باشگاه خانگی که برپا کرده اید و از لاغر شدن روز افزون به خودتان افتخار می کنید. امروز با مربی مشهور آمریکایی همراه ما باشید تا ۵ حرکت بدن سازی سبک ولی پرسرعت را تمرین کنید

به چالش لاغر شدن روز سوم خوش آمدید

اطمینان دارم از باشگاه خانگی که برپا کرده اید و از لاغر شدن روز افزون به خودتان افتخار می کنید. امروز با مربی مشهور آمریکایی همراه ما باشید تا ۵ حرکت بدن سازی سبک ولی پرسرعت را تمرین کنید.

با تمرین های امروز قلب تان پمپاژ می شود و ماهیچه های تان به سرعت چربی سوزی می کند. عضلات دو سر و سه سر بازویی محکم می شود و شکل می گیرد. دیگر خبری از چربی های اضافه دردسرساز جوانی  و شل و آویزان میانسالی دور و بر ماهیچه ها خبری نخواهد بود.

پس زیرانداز ورزشی یا یک پارچه و وزنه های یک تا دو کیلویی بدن سازی تان را بردارید و آماده انجام حرکات امروز شوید. اگر وزنه ندارید می توانید از بطری های آب معدنی استفاده کنید. ولی خوب وزنه بدن سازی کار را راحت تر می کند.

ویدئوی امروز را از دست ندهید. قرار نیست هیچ چیزی مانع از رسیدن ما به هدف مان یعنی تناسب اندام شود. یادتان نرود آب کنار دست تان داشته باشید. رژیم غذایی تان را هم که حتما انتخاب کرده اید و رعایت می کنید.

پس با انگیزه شروع کنید تا امروز یک قلب سالم تر و چربی های کم تری داشته باشید.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

برو بالا