لاغری با ورزش
زندگی و سلامت

چالش شگفت انگیزه۳۰ روزه لاغری با ورزش – روز چهارم

روز چهارم چالش ۳۰ روزه لاغری با ورزش

اول از همه باید یک خسته نباشید به شما بگویم. حتما خودتان هم متوجه تغییرات بدن تان شده اید و سرحال هستید. می بینید  با ۲۰ تا ۳۰ دقیقه نرمش و ورزش چه احساس فوق العاده ای دارید؟

فکر کنم حتی اگر در یک سوئیت زندگی می کنید قسمتی از آن را به یک باشگاه ورزشی تبدیل کرده باشید. خوشبختانه وسایل مورد نیازتان هم چندان گران نیست. یک طناب ورزشی بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان و وزنه ها بین ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان قابل تهیه است. وزنه های مخصوص مچ پا را هم اگر مشکل کمر درد ندارید از امروز تهیه کنید تا برای چالش روز پنجم آماده باشید.

با روز چهارم چالش سی روزه لاغری با ورزش نت نوشت پیکرتراشی کنید.

قوی کردن و فرم دادن پاها

درخت ها با ریشه های شان در خاک محکم می شوند و ما با پاهای مان با این تفاوت که هر وقت اراده کنیم می توانیم هر جا که دلمان می خواهد برویم.

حرکات امروز به یک سری از حرکات کششی و ضربه ای مخصوص پاها از نوک انگشتان پا تا باسن اختصاص دارد. ساق، زانو، ران ها همه در این ورزش ۳۰ دقیقه ای درگیر می شوند.

می توانید ویدئو را دانلود کنید. آن را روی صفحه تلفن همراه یا صفحه تلویزیون نگاه کنید. یک حرکت را که یاد گرفتید آن را متوقف کنید تا حداقل ۱۲ مرتبه حرکت را انجام دهید. سپس سراغ حرکت بعدی بروید.

خوب برای ۵ حرکت ورزشی باشگاه خانگی امروز آماده باشید.  با این ۵ حرکت پاها قوی و خوش فرمی خواهید داشت درست مثل این که یک پیکرتراشی سه بعدی روی آن ها انجام داده اید.

پس پیش به سوی چالش ۳۰ دقیقه ای روز چهارم برای تناسب اندام و سلامتی بیشتر و بهتر. ویدیو را از کانال نت نوشت به آدرس https://t.me/netnevesht دانلود و ورزش امروز را شروع کنید.

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =

برو بالا