چالش لاغر شدن با ورزش
زندگی و سلامت

چالش لاغر شدن با ورزش ۳۰ روزه شگفت انگیز – روز دوم

حتما ویدئوی روز اول را انجام داده اید. چالش روز دوم تکمیل کننده حرکات دیروز است و باز هم به تقویت هسته مرکزی بدن اختصاص دارد. ورزش امروز به اسکالپتینگ sculpting معروف است که این حرکت شکل پیشرفته کرانچ Crunch می باشد. با حرکت امروز شما به صورت سه بعدی روی بدن تان کار می کنید. به این ترتیب کلیه ماهیچه های هسته مرکزی بدن را از همه جهت درگیر فعالیت و شکل گیری می کنید.

به چالش لاغر شدن با ورزش روز دوم خوش آمدید

حتما ویدئوی روز اول را انجام داده اید. چالش روز دوم تکمیل کننده حرکات دیروز است و باز هم به تقویت هسته مرکزی بدن اختصاص دارد. ورزش امروز به اسکالپتینگ sculpting  معروف است که این حرکت شکل پیشرفته کرانچ Crunch می باشد. با حرکت امروز شما به صورت سه بعدی روی بدن تان کار می کنید. به این ترتیب کلیه ماهیچه های هسته مرکزی بدن را از همه جهت درگیر فعالیت و شکل گیری می کنید.

حرکت امروز ویدئوی امروز عمق ماهیچه های شکم را هدف می گیرد تا پس از مدتی یک شکم ۶ تکه زیبا داشته باشید. پس به هیچ وجه ویدئوی امروز را از دست ندهید. ویدیو را از کانال نت نوشت به آدرس https://t.me/netnevesht دانلود کنید.

هدف گذاری روز اول تان را دنبال کنید و اجازه ندهید هیچ چیزی مانع از انجام چالش شود.

امروز در باشگاه خانگی خودتان با با تریسی اندرسون همراه باشید تا چالش روز دوم را کامل کنید و هر چه زودتر به هدف تان برسید. فراموش نکنید که قبل از انجام تمرینات به مدت ۵ دقیقه بدن تان را گرم کنید و بعد از انجام تمرین چالش روز دوم بدن تان را سرد نمایید.

 

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 17 =

برو بالا