یخچال هوشمند پاناسونیک
اخبار تکنولوژی

یخچال هوشمند پاناسونیک، یخچالی که برای شما خوراکی می آورد!

فکر کنید پس از یک روز سخت کاری به خانه آمده اید و دلتان یک نوشیدنی سرد میخواهد! یا آنقدر گرسنه هستید که دلتان هوس ساندویچی را کرده باشد! اگر عمرتان به آن اندازه قد بدهد، احتمالاً در آینده ای نزدیک شاهد یخچالی خواهید بود، که احساسات شما را درک کرده و غذا یا نوشیدنی مورد نیازتان را در مقابل شما قرار میدهد.

یخچال هوشمند پاناسونیک

یخچال هوشمند پاناسونیک

یخچال هوشمند پاناسونیک

به تازگی پاناسونیک در نمایشگاه IFA آلمان، از یخچال هوشمندی رونمایی کرده است که ویژگی های به خصوصی را دارد. این یخچال علاوه بر بهره مندی از قابلیت حرکت کردن، قابلیت اجرای فرمان ها صوتی را داشته و قادر است پس از هر فراخوانی توسط شما، حرکت کرده و نزدتان بیاید.

علاوه بر این خصوصیات، یخچال هوشمند Panasonic از قابلیت اتصال به یک پایگاه داده‌ برخوردار است. پایگاهی که این یخچال هوشمند از آن بهره میبرد، با توجه به اطلاعات موجود در آن می‌تواند پیشنهادهای مختلفی را در زمینه‌ی چگونگی سرو غذاهای مختلف به شما ارائه دهد. علاوه بر آن، اگر شما غذای خاصی را از یخچال هوشمند پاناسونیک درخواست کنید، این یخچال پیشنهادهایی را در زمینه‌ی نوشیدن نوشیدنی‌های مناسب با آن غذا به شما ارائه خواهد داد.

باید صادقانه عرض کنیم که اگرچه تصور این یخچال هوشمند در خانه هایمان بسیار هیجان انگیز به نظر میرسد، اما این یخچال تنها یک نمونه اولیه بوده و برای دیدن آن در خانه هایمان، باید مدت زمان زیادی را انتظار بکشیم!

به کانال تلگرام نت نوشت بپیوندید به صفحه اینستاگرام نت نوشت بپیوندید
برای درج دیدگاه کلیک کنید

پاسخی بگذاید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 1 =

برو بالا