تبلیغات در نت نوشت

مجموعه نت نوشت در راستای کمک به توسعه و گسترش فعالیت های اقتصادی صاحبین صنایع و مشاغل کل کشور، آماده همکاری در زمینه های تبلیغاتی به شرح زیر می باشد؛

متقاضیان (حقیقی و حقوقی) باید تابع قوانین و مقررات بازرگانی و تجارت قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران باشند.

درخواست تبلیغ، پس از هماهنگی و اعمال نظر مدیران مجموعه نت نوشت با توجه به محصول، کیفیت، شکل و محتوای بنر طراحی شده خواهد بود.

نت نوشت هیچگونه مسئولیتی در قبال کالا و یا خدمات عنوان شده در تبلیغات ندارد.

برای اجرایی شدن آگهی و قرارگرفتن آن روی سایت، قراردادی بین مسئول بخش تبلیغات سایت و متقاضی نوشته می شود که ارائه ی مدارک ثبتی و حقوقی برای عقد این قرارداد الزامی است.

با توجه به سیاست های کلی سایت، مجموعه نت نوشت در راستای حمایت از جوانان و فعالیت های فرهنگی، تخفیفات و شرایط قابل توجهی برای این قشر در نظر گرفته شده است؛ لذا در صورت تمایل به استفاده از این امکانات، ضمن اعلام درخواست، مدارک و مستندات مربوطه نیز باید ارائه گردد. بدیهی است تصمیم گیری برای میزان تخفیفات و نحوه ی واگذاری شرایط به متقاضیان منوط به تشخیص و صلاحدید مسئولین مجموعه نت نوشت می باشد.

حداقل مدت زمان در اختیار قراردادن بنرهای تبلیغاتی یک ماه است. شایان ذکر است مدت زمان های طولانی تر، مشمول تخفیفات مختلف می باشد.

این مجموعه آماده عقد قراردادهای تبلیغاتی مختلف با ارگان های دولتی و سازمان های عمومی با شرایط ویژه می باشد.

از متقاضیان دعوت می گردد برای استفاده از امکانات موجود در این مجموعه به وسیله ایمیل و آی دی تلگرام زیر تماس حاصل فرمایید:

h.farajirad@netnevesht.ir

@Hosseinfarajirad

برو بالا